Због преоптерећења система е-уписа, молимо вас да попуните овај формулар за упис ученика у први разред наше школе.
[qsm quiz=1]
Због преоптерећења система е-уписа, молимо вас да попуните овај формулар за упис ученика у први разред наше школе.
[qsm quiz=1]
Poštovani,
Starija ćerka završava 4-ti razred kod učiteljice Ivane Nikodijević,Martinović.Mi kao roditelji smo izuzetno zadovoljni njenim načinom rada,posvećenosti,i pristupu svakom učeniku,imamo želju da i mladjoj ćerki bude ista učiteljica.Nadamo se da ćete usvojiti naš zahtev,unapred zahvalni roditelji.
Srdačan pozdrav.
Поштовани,
Желела бих да моја ћерка, Емили Андрејић, похађа целодневну наставу у вашој школи.
Да ли је за сада довољна овако изражена жеља или је потребно да се пријавимо на неки други начин?
С поштовањем,
Марина Андрејић
Poštovani,
Starija ćerka završava četvrti razred kod učiteljice Ivane Martinović Nikodijević.Sin Danilo Mitić sada polazi u prvi razred i zamolila bih Vas da bude kod iste učiteljice kao i moja ćerka. Izuzetno sam zadovoljna načinom i pristupom rada učiteljice, pedagoškim radom i vaspitnim odnosom prema deci. Nadam se da ćete usvojiti moj zahtev, unapred zahvalna
Jelena Kuzmanov
Pedrag
Postovani,
Nisam siguran kako funkcionise ovaj nacin upisa i da li cemo imati prilike da se sa nekim od vas vidimo pre polaska u skolu.
Zeleo bih da navedem da nas sin Mihajlo ima obostrano ostecenje sluha i nosi slusne aparate.Nema nikakvih problema sa govorom i motorikom,redovno posecujemo logopeda dr.Ana Aleksic ,cije misljenje je da je mihajlo potpuno spreman da podje u prvi razred.