РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ 2021.

Поделите

Наша школа је 27. фебруара 2021. године била домаћин општинског такмичења из физике. У прилогу се налазе резултати. Честитамо свим ученицима који су се пласирали на следећи ранг такмичења!

ШЕСТИ РАЗРЕД

Име и презиме ученика ШКОЛА Име наставника број бодова пласман
Ђорђе Здравковић ОШ „Вук Караџић“ Јелена Добричић 90 I награда
Михајло Димић ОШ „Вук Караџић“ Јелена Добричић 59 Похвала
Ана Ђорђевић ОШ „Вук Караџић“ Јелена Добричић 86 II награда
Милица Ђорђевић ОШ „Вук Караџић“ Јелена Добричић
Анђела Рајић ОШ „Свети владика Николај“ Станко Стојановић 48 Похвала
Миа Абазовић ОШ „Десанка Максимовић“ Слађана Милић 25
Милица Милутиновић ОШ „Десанка Максимовић“ Слађана Милић 15.5
Софија Микић ОШ „Десанка Максимовић“ Слађана Милић 49 Похвала
Анђелија Момчиловић ОШ „Десанка Максимовић“ Слађана Милић 33
Лазар Фесовић ОШ „Десанка Максимовић“ Слађана Милић 83 II награда
Василије Марковић ОШ „Краљ Александар I“ Снежана Стојановић 70 III награда
Јован Нешић ОШ „Краљ Александар I“ Снежана Стојановић 84 II награда
Наталија Авдаловић ОШ „Краљ Александар I“ Снежана Стојановић 100 I награда
Илија Петровић ОШ „Краљ Александар I“ Снежана Стојановић 50 Похвала
Огњен Крговић ОШ „Краљ Александар I“ Снежана Стојановић 46 Похвала
Душан Рајић ОШ „Краљ Александар I“ Снежана Стојановић 79 III награда
Коста Глигоријевић ОШ „Краљ Александар I“ Снежана Стојановић 74 III награда
Александар Глигоријевић ОШ „Краљ Александар I“ Снежана Стојановић 86 II награда

СЕДМИ РАЗРЕД

Име и презиме ученика ШКОЛА НАСТАВНИК БРОЈ БОДОВА ПЛАСМАН
Алекса Ракић ОШ „Вук Караџић“ Драгана Танчић 83 I награда
Давид Петровић ОШ „Вук Караџић“ Драгана Танчић 83 I награда
Јован Живковић ОШ „Вук Караџић“ Јелена Добричић 75 II награда
Милица Савовић ОШ „Вук Караџић“ Драгана Танчић 88 I награда
Немања Стојићевић ОШ „Свети владика Николај“ Станко Стојановић 40  
Ана Костић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Андрејана Милић 63 III награда
Душан Лазић ОШ „Десанка Максимовић“ Слађана Милић 40  
Ана Јовановић ОШ „Десанка Максимовић“ Слађана Милић 45  
Невена Недељковић ОШ „Десанка Максимовић“ Слађана Милић 51 Похвала
Елена Пешић ОШ „Десанка Максимовић“ Слађана Милић 53 Похвала
Вукашин Копун ОШ „Краљ Александар I“ Снежана Стојановић 64 III награда
Павле Јелисавац ОШ „Краљ Александар I“ Снежана Стојановић    

ОСМИ РАЗРЕД

Име и презиме ученика ШКОЛА НАСТАВНИК БРОЈ БОДОВА ПЛАСМАН
Вељко Павловић ОШ „Јован Цвијић“ Мила Јосић 67 I награда
Милан Максимовић ОШ „Јован Цвијић“ Мила Јосић 16  
Ана Ковачевић ОШ „Десанка Максимовић“ Слађана Милић 27  
Александар Спасић ОШ „Десанка Максимовић“ Слађана Милић 59 III награда
Вукашин Радовановић ОШ „Краљ Александар I“ Снежана Стојановић 83 I награда
Видак Глигоријевић ОШ „Краљ Александар I“ Снежана Стојановић 66 II награда

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.