Отворена врата за родитеље

РАСПОРЕД ОДРЖАВАЊА ОТВОРЕНИХ ВРАТА ЗА РОДИТЕЉЕ 2018/19
Презиме и име наставника термин
1.      Авдаловић Наташа уторак, 2. час, парна смена
2.      Благојевић Зоран уторак, 4. час, непарна смена
3.      Бојовић Јелисавета    петак, други час 14 45 до 15 и 30.
4.      Боројевић Мирјана уторак, 4.час, непарна смена
5.      Вељковић Јелена среда, 3. час
6.      Вујчић Весна уторак 2. час непарна смена.
7.      Вујчић Милица среда, 4. час
8.      Вујчић Србислава   среда, 3. час, непарна смена
9.      Вучетић Драгица четвртак, 4. час
10.  Гајић Душица понедељак, 5. час, непарна смена
11.  Ђукић Моња    среда 2.час, непарна смена
12.  Ђуричић Иван   
13.  Живковић Јелена    петак, 3. час
14.  Зекић Станица    понедељак, 4.час.
15.  Ивановић Нада    четвртак, 2. час
16.  Ивковић Маријана понедељак, 4. час, непарна смена
17.  Јеремић Љубинка    петак, 1.час
18.  Јеремић Милена    среда, 4.час, парна смена
19.  Јовановић Јелена среда, 3. час, непарна смена
20.  Јовановић Сузана понедељак, 2. час
21.  Јовановић Симонида    среда, 4. час
22.  Јоксимовић Јелена уторак, 6.час
23.  Класановић Стојановић Ањела уторак, 3.час парна смена
24.  Копривица Јасмина понедељак, 4. час
25.  Костић Марија    среда, 5. час, непарна смена
26.  Крстев Слађана    четвртак, 4. час, пре подне
27.  Лаловић Радица    понедељак, 4. час, парна смена
28.  Маринковић Иван    понедељак, 5. час, парна смена
29.  Мартиновић Никодијевић Ивана петак, 3.час
30.  Милетић Лазар понедељак,  после 6. часа. 
31.  Милошевић Александра    понедељак, 5. час
32.  Милошевић Милена    уторак и четвртак, 3. час
33.  Милутиновић Мирослав   среда, 2. час, парна смена
34.  Митровић Ана уторак, 2. час
35.  Неранџић Слађана среда, 3.час
36.  Николић Марија    уторак, 3. час, парна смена
37.  Нонковић Милена уторак, 5. час, парна смена
38.  Обрадовић Саша    понедељак, 7. час
39.  Палић Игор    уторак, 4. час
40.  Петковска Биљана    четвртак, 3. час, парна смена
41.  Петровић Марија    четвртак, 4. час, непарна смена
42.  Покимица Весна    петак, 3. час, парна смена
43.  Покрајац Светлана    понедељак, 4. час
44.  Радовановић Данијела    понедељак, 2. час
45.  Радовановић Никола понедељак 4.час
46.  Радоњић Стефановић Јелена среда, 2. час
47.  Рајић Виолета    уторак, 4.час, парна смена
48.  Ракетић Миљан петак, 1. час, непарна смена
49.  Стевић Зорица среда, 3. час
50.  Стјеповић Биљана    уторак, 4. час парна смена.
51.  Стојанов Бојана среда, 6.час, поподневна смена
52.  Стојановић Снежана    четвртак, 4. час парна смена
53.  Стојковић Милена уторак, 1. час – парна смена
54.  Страхинић Владимирка   понедељак, 2. час у парна смена
55.  Тановић Маријана среда, 14.00
56.  Томић Љиљана    понедељак, 4. час, парна смена
57.  Унгурјановић Милан    уторак, 13.15
58.  Цветковић Весна четвртак, 17.45
59.  Чолић Светлана   четвртак, 3. час
60.  Шалер Виолета    четвртак 17.40