Отворена врата за родитеље

РАСПОРЕД ОДРЖАВАЊА ОТВОРЕНИХ ВРАТА ЗА РОДИТЕЉЕ
Презиме и име наставника термин
1. Авдаловић Наташа четвртак, 1. час, непарна смена
2. Благојевић Зоран уторак, 4. час, парна смена
3. Бојић Јелена    уторак, 3. час
4. Бојовић Јелисавета    среда, 2. час
5. Боројевић Мирјана понедељак, 5.час
6. Вељковић Александар    петак, 3.час
7. Вујасин Милена    понедељак, 4.час, парна смена
8. Вујчић Весна четвртак, 5. час, непарна смена
9. Вујчић Србислава   понедељак, 4.час парна смена
10. Вучетић Драгица четвртак, 1. час
11. Гајић Душица понедељак, 2. час, непарна смена
12. Митровић Драгана    четвртак, 3.час, непарна смена
13. Ђукић Моња    понедељак, 5.час, непарна смена
14. Ђуричић Иван    среда 13:15
15. Живковић Јелена    понедељак, 2. Час
16. Зекић Станица    четвртак 2.час
17. Ивановић Нада    понедељак, 3.час, парна смена
18. Ивковић Маријана понедељак, 4.час непарна смена
19. Јеремић Љубинка    петак, 5.час
20. Јеремић Милена    петак, 2.час, непарна смена
21. Јоксимовић Јелена уторак, 3.час
22. Јовановић Симонида    четвртак, 2. Час
23. Класановић Стојановић Ањела    среда, 5.час непарна смена
24. Копривица Јасмина уторак, 5.час
25.  Костић Марија    четвртак, 4.час, непарна смена
26. Крстев Слађана    среда, 5.час парна смена
27. Лаловић Радица    уторак, 5.час
28. Маринковић Иван    среда, велики одмор
29. Мартиновић Никодијевић Ивана четвртак, 4.час
30. Милетић Лазар понедељак, после 6. Часа
31. Милошевић Александра    понедељак. 5. Час
32. Милошевић Милена    понедељак, 3.час, парна смена
33. Милутиновић Мирослав   уторак, 4.час
34. Митровић Ана четвртак, 3. Час
35. Неранџић Слађана уторак, 2.час
36. Несторовић Владимир    петак, 4.час непарна смена
37. Николић Марија    четвртак 2.час пре подне
38. Нонковић Милена уторак, 5. час`
39. Обрадовић Саша    уторак, 3. час, парна смена
40. Палић Игор    понедељак, 4. час
41. Петковска Биљана    четвртак 3.час непарна смена
42. Петровић Марија    четвртак 3.час непарна смена
43. Покимица Весна    четвртак 4.час непарна смена
44. Покрајац Светлана    понедељак, 4. час
45. Радовановић Данијела    понедељак, 3. час
46. Радоњић Стефановић Јелена    петак, 3. час
47. Рајић Виолета    петак 2.час парна смена
48.  Ракетић Миљан четвртак 3.час парна
49. Стевић Зорица среда, 3. час
50. Стјеповић Биљана    среда 4.час непарна смена
51. Стојанов Бојанa петак, 1. час
52. Стојановић Снежана    четвртак 1.час парна смена
53. Стојковић Милена петак, 4.час непарна смена
54. Страхинић Владимирка   понедељак 3.час непарна смена
55. Томић Љиљана    понедељак 4.час
56. Унгурјановић Милан    уторак 7.час
57. Цветковић Весна понедељак, 5. час
58. Чолић Светлана   четвртак 6.час
59. Шалер Виолета    понедељак, 5. час