Резултати окружног такмичења у шаху

Поделите
« 1 од 3 »
ИЗВЕШТАЈ СА ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА У ШАХУ
ОПШТИНА  Пожаревац
1.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  1.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име ) 
1 Белић Искра ОШ „Бата Булић“ Петровац 1 Поповић Вељко ОШ „Б.Д. Козица“ Брадарац
2 Арсенков Петра ОШ „Бата Булић“ Петровац 2 Младеновић Лазар ОШ „Бата Булић“ Петровац
3 Пацикас Ника ОШ „Бата Булић“ Петровац 3 Зрилић Павле ОШ „Д. Максимовић“ Пожаревац
2.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  2.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име ) 
1 Јовановић Наталија ОШ „Д. Обрадовић“ Пожаревац 1 Ракић Стефан ОШ „Д. Обрадовић“ Пожаревац
2 Марковић Лана ОШ „Д. Максимовић“ Пожаревац 2 Трајковић Лазар ОШ „Д. Обрадовић“ Пожаревац
3 Панић Теодора ОШ „Ж. Зрењанин“ В. Лаоле 3 Станојловић Павле ОШ „Краљ Александар I“ Пожаревац
3.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  3.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Рајић Анђела ОШ „Б.Д. Козица“ Брадарац 1 Петровић Душан ОШ „Свети Сава“ Пожаревац
2 Илић Магдалена ОШ „Бата Булић“ Петровац 2 Милошевић Филип ОШ „Д. Обрадовић“ Пожаревац
3 Стојковић Николина ОШ „Д. Марковић Рођа“ Смољинац 3 Гомилановић Игњат ОШ „Бата Булић“ Петровац
4.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  4.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име ) 
1 Томић Сара ОШ „Д. Марковић Рођа“ Шапине 1 Радојковић Стеван ОШ „Д. Марковић Рођа“ Смољинац
2 Обрадовић Ана ОШ „Д. Обрадовић“ Пожаревац 2 Ракић Душан ОШ „Краљ Александар I“ Пожаревац
3 Костић Ана ОШ „Д. Обрадовић“ Пожаревац 3 Анђелковић Александар ОШ „Краљ Александар I“ Пожаревац
5.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  5.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име ) 
1 Пунчец Кристина ОШ „Бата Булић“ Петровац 1 Матејић Петар ОШ „Бата Булић“ Петровац
2 Ђеловић Ина ОШ „Бата Булић“ Петровац 2 Миловановић Стеван ОШ „Бата Булић“ Петровац
3 Стојковић Анастазија ОШ „У. Бранковић“ Кучево 3 Станојевић Никола ОШ „Д. Максимовић“ Пожаревац
6.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  6.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Стошић Сара ОШ „Краљ Александар I“ Пожаревац 1 Томић Стефан ОШ „Д. Марковић Рођа“ Смољинац
2 1 Јоксимовић Огњен ОШ „Д. Обрадовић“ Пожаревац
3 3 Траиловић Немања ОШ „Краљ Александар I“ Пожаревац
7.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  7.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Гвоздић Нађа ОШ „Краљ Александар I“ Пожаревац 1 Канђолас Константин ОШ „Краљ Александар I“ Пожаревац
2 Пауновић Душица ОШ „Б. Пауновић“ Рашанац 2 Траиловић Стефан ОШ „У. Бранковић“ Кучево
3 Damnjanovic Iva ОШ „Б. Радичевић“ Мелница 3 Милошевић Никола ОШ „Д. Обрадовић“ Пожаревац
8.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  8.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Петровић Марија ОШ „Д. Обрадовић“ Пожаревац 1 Херман Димитрије ОШ „Краљ Александар I“ Пожаревац
2 Марковић Вања ОШ „Бата Булић“ Петровац 2 Броцета Ратко ОШ „Д. Обрадовић“ Пожаревац
3 Пауновић Маша ОШ „Вук Караџић“ Пожаревац 3 Обрадовић Вукашин ОШ „Д. Обрадовић“ Пожаревац
ЕКИПА
1 ОШ „Д. Марковић Рођа“ Смољинац
2 ОШ „Краљ Александар I“ Пожаревац
3 ОШ „Д. Обрадовић“ Пожаревац

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *