РЕЗУЛТАТИ ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ

Поделите

ПЕТИ РАЗРЕД

Презиме и име ученика Разред Основна школа  Презиме и име наставника Поени на тесту Награда 
Сергеј Михајловић 5 ОШ ,, Вук Караџић“ Пожаревац Виолета Милетић Николић 42 II
Ђурђа Лукић 5 ОШ ,, Вук Караџић“ Пожаревац Светлана Илић 39 III
Ђорђевић Милица 5 „Света Михајловић“ Буровац Милић Владан 39 III
Тамара Ђорђевић 5 ОШ ,, Десанка Максимовић“ Пожаревац Јовановић Добрица 35  
Миља Михајловић 5 ОШ,,Краљ Александар I “ Пожаревац Миљан Ракетић 34  
 Вук Димитријевић 5 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пожаревац Јасмина Винуловић 33  
Агатоновић Јован 5 ОШ „Ј.Шербановић“ Крепољин Ивковић Барбара 32  
Теодора Секулић 5 ОШ,,Краљ Александар I “ Пожаревац Миљан Ракетић 30  
Тричковић Иван 5 „Д.М.Рођа“ Смољинац Ивана Пауновић 30  
Богићевић Петар 5 „Бранко Радичевић“ Голубац Илић Миленковић Биљана 29  
Ана Ракић 5 „Иво Лола Рибар“ Ратко Савић 25  
Алексић Анђела 5 ОШ „Ј.Шербановић“ Крепољин Ивковић Барбара 24  
Станко Рајић 5 „Бата Булић“, Петровац Марина Матејић 23  
Милојевић Вељко 5 ОШ „Ј.Шербановић“ Крепољин Ивковић Барбара 21  
Вељко Трифуновић 5 ОШ ,, Вук Караџић“ Пожаревац Светлана Илић 20  
Имамовић Ђурђина 5 „Вељко Дугошевић“ Браничево Анђелковић Крстивоје 17  
Лана Марковић 5 „Иво Лола Рибар“ Ратко Савић 16  
Васић Алекса 5 ОШ „Ј.Шербановић“ Крепољин Ивковић Барбара 15  
Вук Богдановић 5 „Иво Лола Рибар“ В.Градиште Ратко Савић    
Анђелина Благојевић 5 „Иво Лола Рибар“ В.Градиште Ратко Савић    

ШЕСТИ РАЗРЕД

Презиме и име ученика Разред Основна школа Презиме и име наставника Поени на тесту Награда
Милаковић Никола 6 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пожаревац Ивана Пауновић 38 II
Јеремић Урош 6 „Света Михајловић“ Буровац Владан Милић 38 II
Љиљана Ивић 6 ОШ,,Краљ Александар I “ Пожаревац Миљан Ракетић 36 III
Марко Миленковић  6 ОШ ,,Јован Цвијић“ Костолац Наташа Стефановић 35 III
Ана Ђуровић 6 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пожаревац Ивана Пауновић 35 III
Милаковић Богдан 6 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пожаревац Ивана Пауновић 35 III
Анђела Ђорђевић 6 ОШ „Б.Д. Козица“ Брадарац Данијела Филиповић 35 III
Драгослава Савић 6 „Бата Булић“, Петровац на Млави Марина Матејић 35 III
Лука Милосављевић 6 „Мирослав Букумировић Букум“ Шетоње Милић Владан 35 III
Катарина Јовановић 6 ОШ,,Краљ Александар I “ Пожаревац Миљан Ракетић 32
Лазар Ранђић 6 ОШ,,Краљ Александар I “ Пожаревац Миљан Ракетић 32
Јана Милорадовић 6 ОШ ,, Вук Караџић“ Пожаревац Светлана Илић 30
Ђорђе Петровић 6 ОШ ,, Милош Савић“ Лучица Драган Радоњић 29
Илић Михајло 6 ОШ „Ј.Шербановић“ Крепољин Ивковић Барбара 26
Хелена Ђорђевић 6 ОШ ,, Милош Савић“ Лучица Драган Радоњић 24
Душан Чарапић 6 ОШ ,, Вук Караџић“ Пожаревац Светлана Илић 23
Петар Радмановац 6 ОШ,,Краљ Александар I “ Пожаревац Миљан Ракетић 23
Катарина Милићевић 6 „Милутин Миланковић“ Раброво Душица Гајић 23
Андреа Борогић 6 „Угрин Бранковић“ Кучево Сузана Зарић 23
 Милена Стојшић 6 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пожаревац Виолета Милетић Николић 21
Анка Симеоновић 6 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пожаревац Виолета Милетић Николић 20
Петрујкић Марко 6 ОШ „Ј.Шербановић“ Крепољин Ивковић Барбара 20
Царановић Катарина 6 ОШ „Ј.Шербановић“ Лазница Петковић Драгана 20
Дамјан Петровић 6 „Бата Булић“, Петровац на Млави Ђорђевић Јасмина 20
Ружица Стојановић 6 „Бата Булић“, Петровац на Млави Матејић Марина 14
Митровић Алекса 6 Милисав Николић“Божевац Зоран Крстић 14
Аранђел Митић 6 „Иво Лола Рибар“ Ратко Савић 12
Димитријевић Сара 6 „Д.М.Рођа“ Смољинац Ивана Пауновић 7

СЕДМИ РАЗРЕД

Презиме и име ученика Разред Основна школа  Презиме и име наставника Поени на тесту Награда 
Сара Маддану 7 ОШ „Вук Караџић“ Светлана Илић 45 I
Ана Миливојевић 7 „Бата Булић“, Петровац на Млави Ђорђевић Јасмина 44,5 I
Тамара Вујчић 7 ОШ „Вук Караџић“ Светлана Илић 42,5 II
Микић Алекса 7 „Моша Пијаде“ Мало Црниће Милан Крстић 42,5 II
Милица Гвоздић 7 „Ђура Јакшић“, Орешковица Емина Стојковић 41 III
Александра Радиновић 7 ОШ ,, Вук Караџић“ Светлана Илић 40,5 III
Анђелија Јовановић 7 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 38  
Лука Марковић 7 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 37  
Андријана Војиновић 7 ОШ „Б.Д. Козица“ Данијела Филиповић 36  
Лука Јовановић 7 „Бата Булић“, Петровац на Млави Матејић Марина 36  
Софија Јовановић 7 ОШ ,, Вук Караџић“ Светлана Илић 35,5  
Кристина Старчевић 7 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 35,5  
Илија Базић 7 „Угрин Бранковић“ Кучево Сузана Зарић 32  
Илић Ивона 7 ОШ „Моша Пијаде“ Жагубица Величковић Марија 19  

ОСМИ РАЗРЕД

Презиме и име ученика Разред Основна школа  Презиме и име наставника Поени на тесту Награда 
Ивана Маринковић 8 „Мирослав Букумировић Букум“ Шетоње Милић Владан 40 III
Ракић Данило 8 „Д.М.Рођа“ Смољинац Ивана Пауновић 40 III
Лакић Милан 8 „Бранко Радичевић“ Голубац Илић Миленковић Биљана 40 III
Јанко Марјановић 8 ОШ,,Краљ Александар I “ Пожаревац Миљан Ракетић 35
Сара Петровић 8 ОШ ,, Милош Савић“ Лучица Драган Радоњић 35
Милан Мишић 8 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пожаревац Јасмина Винуловић 35
Богићевић Алекса 8 „Бранко Радичевић“ Голубац Илић Миленковић Биљана 35
Јакша Ранковић 8 ОШ,,Краљ Александар I “ Пожаревац Миљан Ракетић 34
Александар Милошевић 8 „Ђура Јакшић“ Орешковица Стојковић Емина 34
Богдановић Вељко 8 „Бранко Радичевић“ Голубац Илић Миленковић Биљана 34
Ратко Броћета 8 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пожаревац Јасмина Винуловић 33
Јован Бранковић 8 ОШ,,Краљ Александар I “ Пожаревац Миљан Ракетић 31
Софија Тилић 8 ОШ „Вук Караџић“ Пожаревац 28
Милан Живковић 8 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пожаревац Јасмина Винуловић 26
Вук Богдановић 8 „Иво Лола Рибар“ В.Градиште Ратко Савић 26
Анђела Перић 8 „Бата Булић“ Петровац на Млави Матејић Марина 22
Гајић Алекса 8 „Д.М.Рођа“ Смољинац Ивана Пауновић 17
Никола Милићевић 8 „Милутин Миланковић“ Раброво Душица Гајић 17
Анђелина Благојевић 8 „Иво Лола Рибар“ В.Градиште Ратко Савић 14
Настасија Ивановић 8 „Милутин Миланковић“ Раброво Душица Гајић 11
Микуљевић Јован 8 ОШ „Ј.Шербановић“ Лазница Величковић Марија 10
Милица Тисмонаревић 8 „Угрин Бранковић“ Кучево Сузана Зарић

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *