Спорт

Поделите

Школски шаховски турнир

18. јануара 2018. одржан је школски шаховски турнир за ученике 0д 1. до 8. разреда. Ученици који су се пласирали на општинско такмичење, а које ће се одржати 3. марта у ОШ „Доситеј Обрадовић“ су: ДЕЧАЦИ:  разред: Паповић Новак, Паповић Вукашин, настави са читањем…

Posted in Актуелно, Вести, Дешавања, За ђаке, За наставнике, За родитеље, Спорт, Такмичења | Leave a comment

Одбојкашице поново прве!

Одбојкашице ОШ „Краљ Александар I“ освојиле су 1. место на градском такмичењу у категорији пионирки, чиме су оствариле пласман на окружно такмичење. Честитамо!

Posted in Актуелно, Вести, За ђаке, За наставнике, За родитеље, Спорт, Такмичења | Leave a comment

Између две ватре – градско такмичење

На градском такмичењу имеђу две ватре одржаном у суботу 25. новембра у Хали спортова, екипе 4. разреда освојиле су и прво и друго место, док су ученици 3. разреда освојили 3. место. Честитамо!

Такмичење у мини атлетици

4. новембра одржано је градско такмичење у дечијој атлетици. Школа је освојила 2. место у генералном пласману. Честитамо свим такмичарима.

54. Уличне трке

У петак, 13. октобра 2017. одржане су 54. Уличне трке, на којима су учешће узели и ученици наше школе. Освојили су пехар за најбољу екипу, као и прво место у спринту, 3. разред. Честитамо.

Posted in Актуелно, Вести, Дешавања, За ђаке, За наставнике, За родитеље, Спорт | Leave a comment

У гостима у карате клубу „Пожаревац 92“

12. септембра 2017. у просторијама карате клуба „Пожаревац 92“ за ученике наше школе одржана је презентација клуба, спортских интерактивних радионица и занимљивих спортских игара које се презентују кроз причање бајки. Деца су добила и пригодне поклоне у виду распореда часова настави са читањем…

Градско такмичење у пливању

На градском базену 8. септембра 2017. одржано је Градско такмичење у пливању. Екипа девојчица из наше школе освојила је пехар за 3. место у категорији штафета 4×50 метара. У екипном пласману освојено је прво место Честитамо!

Мале олимпијске игре

Posted in Дешавања, За ђаке, За наставнике, Спорт, Такмичења | Leave a comment

Међуокружно такмичење у атлетици

Међуокружно такмичење у атлетици одржано је 16. маја 2017. у Смедеревској Паланци.

Мини атлетика, општинско такмичење, Костолац

У мају 2017. одржано је општинско такмичење у мини атлетици.

Posted in Дешавања, За ђаке, За наставнике, За родитеље, Спорт, Такмичења | Leave a comment