Резултати окружног такмичења из физике 2020.

Поделите

У суботу, 14. марта 2020. наша школа је била домаћин окружног такмичења из физике.

У продужетку се налазе резултати. Честитамо свим такмичарима и њиховим наставницима.

ШЕСТИ РАЗРЕД

Име и презиме ШКОЛА Место Име и презиме
наставника
Број бодова Награда
Лука Поповић „И.Л.Рибар“ В.Градиште Ивана Јанковић 34
Наталија Бркић „Дуде Јовић“ Жабари Сања Ружић 18
Хелена Стевић „Моше Пијаде“ Жагубица Предраг Симоновић 40.5 похвала
Вукашин Копун „Краљ Александар I“ Пожаревац Снежана Стојановић 87 1
Ана Јовановић „Десанка Максимовић“ Пожаревац Слађана Милић 14
Невена Недељковић „Десанка Максимовић“ Пожаревац Слађана Милић 42 похвала
Елена Пешић  „Десанка Максимовић“ Пожаревац Слађана Милић 56 3
Немања Стојићевић  „Св.владика Николај“ Брадарац Станко Стојановић 46 похвала
Ана Костић  „Доситеј Обрадовић“ Пожаревац Андрејана Милић 13
Стефан Милановић „Дуде Јовић“ Жабари Сања Ружић 19
Кјара Илић „Бата Булић“ Петровац Ивана Љ.Тодоровић 39
Алекса Ракић „Вук Караџић“ Пожаревац Драгана Танчић 47 похвала
Давид Петровић „Вук Караџић“ Пожаревац Драгана Танчић 48 похвала
Јован Живковић „Вук Караџић“ Пожаревац Драгана Танчић 22
Милица Савовић „Вук Караџић“ Пожаревац Драгана Танчић 41.5 похвала
Ивана Стевановић „Свети Сава“ Пожаревац Светлана Гојак 7.5
Павле Јелисавац „Краљ Александар I“ Пожаревац Снежана Стојановић 17
Душан Ракић „Краљ Александар I“ Пожаревац Снежана Стојановић 63 2
Ђорђе Јовић „М.Б.Букур“ Шетоње Драган Радосављевић 32
Анђела Тошић „Моше Пијаде“ Жагубица Предраг Симоновић 47 похвала
Ања Светозаревић „Јован Шербановић“ Крепољин Зорица Милетић 38.5
Елена Милојковић „Јован Шербановић“ Крепољин Зорица Милетић 2
Алекса Богдановић „Бранко Радичевић“ Голубац Иван Стојановић 17
Михаило Станисављевић „У.Бранковић“ Кучево Виолета Јанковић 38
Лазар Степановић „У.Бранковић“ Кучево Виолета Јанковић 32
Марија Дурузић „У.Бранковић“ Кучево Виолета Јанковић 41 похвала
Лука Јецић „И.Л.Рибар“ В.Градиште Саша Живковић 62 2
Ана Јецић „И.Л.Рибар“ В.Градиште Саша Живковић 36.5
Катарина Дамњановић „И.Л.Рибар“ В.Градиште Саша Живковић 17
Софија Стевић „И.Л.Рибар“ В.Градиште Ивана Јанковић 13
Јована Јовић „И.Л.Рибар“ В.Градиште Ивана Јанковић 19
Софија Ивановић „Вук Караџић“ Мајиловац Саша Живковић 26.5
Филип Радовановић „Миша ЖивановиЋ“ Средњево Саша Живковић 1.5
Јована Булутић „У.Бранковић“ Кучево Виолета Јанковић 31.5

СЕДМИ РАЗРЕД

Име и презиме ШКОЛА МестоИ Име и презиме
наставника
Број бодова Награда
Видак Глигоријевић „Краљ Александар I“ Пожаревац Снежана Стојановић 70 I
Тамара Ђорђевић  „Бата Булић“ Петровац Љубомир Анђелић 3
Богдан Савић „Бата Булић“ Петровац Љубомир Анђелић 13
Кристијан Голубовац „Јован Цвијић“ Костолац Мила Јосић 47 III
Вељко Павловић „Јован Цвијић“ Костолац Мила Јосић 58 II
Лана Панић „Бата Булић“ Петровац Љубомир Анђелић 39
Теодора Чолаковић „Бата Булић“ Петровац Љубомир Анђелић 25
Лука Милошевић „И.Л.Рибар“ В.Градиште Ивана Јанковић 37
Александар Спасић „Десанка Максимовић“ Пожаревац Слађана Милић 59 II
Вукашин Радовановић „Краљ Александар I“ Пожаревац Снежана Стојановић 58 II
Михајло Павковић „Јован Шербановић“ Крепољин Зорица Милетић 60 II
Даница Пралица „И.Л.Рибар“ В.Градиште Ивана Јанковић 24
Софија Илић „Бата Булић“ Петровац Љубомир Анђелић 40 III
Ана Ковачевић „Десанка Максимовић“ Пожаревац Слађана Милић 40 III

ОСМИ РАЗРЕД

Име и презиме Школа  Место Име и презиме
наставника
Број бодова Награда
Ружица Стојановић „Бата Булић“ Петровац Љубомир Анђелић 30 III
Данило Ранђеловић „Вук Караџић“ Пожаревац Јелена Добричић 88 I
Јана Милорадовић „Вук Караџић“ Пожаревац Јелена Добричић 63 II

okruznoOk20OS

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.