Општинско такмичење из историје – резултати

Поделите

9. марта 2019. у ОШ „Краљ Александар Први“ одржано је општинско такмичење из историје. У наставку се налазе резултати такмичења. Свим такмичарима и њиховим наставницима честитамо на оствареном пласману.

ПЕТИ РАЗРЕД

Презиме и име ученика Основна школа Презиме и име наставника Поени на тесту Награда
Анђела Миленковић ОШ „Свети владика Николај“ Данијела Филиповић 41 III
Немања Ивковић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 40 III
Сара Стојадиновић ОШ „Свети владика Николај“ Данијела Филиповић 40 III
Павле Јовановић ОШ „Свети владика Николај“ Данијела Филиповић 40 III
Милица Савовић ОШ ,, Вук Караџић“ Виолета Николић 40 III
Тадија Ропкић ОШ ,,Јован Цвијић“ Наташа Стефановић 40 III
Алекса Гикић ОШ ,,Јован Цвијић“ Наташа Стефановић 33
Катарина Арсенијевић ОШ,,Краљ Александар I „ Душица Гајић 32.5
Софија Ђорђевић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 32
Марко Туфегџић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 32
Ана Костић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 31
Огњен Вуклишевић ОШ ,, Вук Караџић“ Виолета Николић 30
Магдалена Јовановић ОШ ,, Вук Караџић“ Виолета Николић 30
Павле Ковачевић ОШ ,,Јован Цвијић“ Наташа Стефановић 30
Вељко Грујић ОШ,, Свети Сава“ Петар Пантић 30
Јакша Радосављевић ОШ ,,Јован Цвијић“ Наташа Стефановић 30
Матеја Илић ОШ „Свети владика Николај“ Данијела Филиповић 29
Милош Туфегџић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 28
Ана Обрадовић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 25
Невена Недељковић ОШ ,, Десанка Максимовић“ Јовановић Добрица 25
Јелена Велимировић ОШ,,Краљ Александар I „ Душица Гајић 24
Божидар Маринковић ОШ ,, Милош Савић“ Драган Радоњић 24
Јована Тасић ОШ ,, Десанка Максимовић“ Јовановић Добрица 23
Василије Петровић ОШ,,Краљ Александар I „ Душица Гајић 21
Душан Лазић ОШ ,, Десанка Максимовић“ Јовановић Добрица 20
Милан Роман ОШ ,, Десанка Максимовић“ Јовановић Добрица 14
Дијана Јовановић ОШ,,Краљ Александар I „ Душица Гајић 14
Емилија Томић ОШ ,, Милош Савић“ Драган Радоњић 14
Михајло Димитријевић ОШ ,, Десанка Максимовић“ Јовановић Добрица 12
Вељко Николић ОШ ,, Милош Савић“ Драган Радоњић 11
Ива Милојевић ОШ,, Свети Сава“ Петар Пантић 10
Анђела Живановић ОШ,, Свети Сава“ Петар Пантић 9
 Јелена Милетић ОШ,, Свети Сава“ Петар Пантић 7
Катарина Митић ОШ,, Свети Сава“ Петар Пантић
Софија Живић ОШ,, Свети Сава“ Петар Пантић
Урош Дамњановић ОШ,, Свети Сава“ Петар Пантић
Реља Живановић ОШ,,Краљ Александар I „ Душица Гајић

ШЕСТИ РАЗРЕД

Презиме и име ученика Основна школа Презиме и име наставника Поени на тесту Награда
Ђорђевић Тамара  ОШ ,, Десанка Максимовић“ Јовановић Добрица 39 I
Теодора Секулић ОШ,,Краљ Александар I „ Миљан Ракетић 39 I
Сергеј Михајловић ОШ ,, Вук Караџић“ Виолета  Николић 37.5 II
Јован Живковић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 35 II
Исидора Стојићевић ОШ ,,Јован Цвијић“ Иван Милковић 35 II
Рајковић Марија ОШ,, Свети Сава“ Ивковић Живојин 35 II
Миља Михајловић ОШ,,Краљ Александар I „ Миљан Ракетић 33.5 III
Вук Димитријевић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 32.5 III
Марко Милетић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 32 III
Вукашин Радовановић ОШ,,Краљ Александар I „ Миљан Ракетић 32 III
Јаблановић Немања ОШ,, Свети Сава“ Ивковић Живојин 24
Богдан Михајловић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 23.5
Михајло Славић ОШ „Свети владика Николај“ Данијела Филиповић 22
Анђелија Срдић ОШ ,,Јован Цвијић“ Наташа Стефановић 22
Урош Славић ОШ „Свети владика Николај“ Данијела Филиповић 21.5
Јовановић Вукашин ОШ „Десанка Максимовић“ Јовановић Добрица 19
Ђурић Андреј ОШ „Свети Сава“ Ивковић Живојин 19
Александар Драгуловић ОШ „Десанка Максимовић“ Јовановић Добрица 13.5
Ивана Лазић ОШ „Јован Цвијић“ Иван Милковић 13.5
Станојевић Никола ОШ „Десанка Максимовић“ Јовановић Добрица 12.5
Сава Лалић ОШ „Јован Цвијић“ Иван Милковић 10
Кристина Милошевић ОШ „Свети владика Николај“ Данијела Филиповић
Урош Миловановић ОШ ,, Вук Караџић“ Виолета  Николић
Стојановић Милица ОШ ,, Десанка Максимовић“ Јовановић Добрица
Петар Стевановић ОШ ,,Јован Цвијић“ Иван Милковић
Петар Стевановић ОШ ,,Јован Цвијић“ Иван Милковић

СЕДМИ РАЗРЕД

Презиме и име ученика Разред Основна школа Презиме и име наставника Поени на тесту Награда
Љиљана Ивић 7 ОШ,,Краљ Александар I „ Миљан Ракетић 36.5 II
Милаковић Богдан 7 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ивана Пауновић 35.5 II
Милаковић Никола 7 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ивана Пауновић 34.5 III
Катарина Јовановић 7 ОШ,,Краљ Александар I „ Миљан Ракетић 32 III
Петар Радмановац 7 ОШ,,Краљ Александар I „ Миљан Ракетић 27.5
Хелена Ђорђевић 7 ОШ ,, Милош Савић“ Драган Радоњић 25
Стефан Миланко 7 ОШ ,,Краљ Александар I „ Миљан Ракетић 18
Тијана Павловић 7 ОШ „Свети владика Николај“ Данијела Филиповић 17.5
Немања Траиловић 7 ОШ,,Краљ Александар I „ Миљан Ракетић 13.5
Јована Радујкић 7 ОШ,, Свети Сава“ Петар Пантић 12
Јована Илић 7 ОШ,, Свети Сава“ Петар Пантић 9.5
Јовановић Данило 7 ОШ ,, Десанка Максимовић“ Јовановић Добрица 7
Кашић Стеван 7 ОШ ,, Десанка Максимовић“ Јовановић Добрица 3
Марија Станојевић 7 ОШ,, Свети Сава“ Петар Пантић
Дамјан Јовановић 7 ОШ,, Свети Сава“ Петар Пантић
Ивана Станојевић 7 ОШ,, Свети Сава“ Петар Пантић
Ана Ђуровић 7 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ивана Пауновић

ОСМИ РАЗРЕД

Презиме и име ученика Разред Основна школа Презиме и име наставника Поени на тесту Награда
Лука Марковић 8 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 39 I
Вељко Ристић 8 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 39 I
Сара Маддану 8 ОШ ,, Вук Караџић“ Светлана Илић 38 I
Тамара Вујчић 8 ОШ ,, Вук Караџић“ Светлана Илић 38 I
Кристина Старчевић 8 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јасмина Винуловић 37 II
Софија Јовановић 8 ОШ ,, Вук Караџић“ Светлана Илић 37 II
Андреја Станојевић 8 ОШ,,Краљ Александар I „ Иван Маринковић 37 II
Љубица Михајловић 8 ОШ,,Краљ Александар I „ Иван Маринковић 37 II
Никола Станишић 8 ОШ,, Свети Сава“ Душица Пантовић 34 III
Александра Радиновић 8 ОШ ,, Вук Караџић“ Светлана Илић 32 III
Андријана Војиновић 8 ОШ „Свети владика Николај“ Данијела Филиповић 24  
Сава Стевић 8 ОШ,, Свети Сава“ Душица Пантовић 22  
Алекса Ђуповић 8 ОШ ,, Милош Савић“ Драган Радоњић 20  
Никола Јовановић 8 ОШ,, Свети Сава“ Душица Пантовић 14  
Стеван Марјановић 8 ОШ,, Свети Сава“ Душица Пантовић 13  
Мина Митић 8 ОШ,, Свети Сава“ Душица Пантовић 11  
Новаковић Анђела 8 ОШ ,, Десанка Максимовић“ Јовановић Добрица 10  
Катарина Рајић 8 ОШ „Свети владика Николај“ Биљана Ковачевић    
Марија Томић 8 ОШ „Свети владика Николај“ Биљана Ковачевић    

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.