Окружно такмичење из физике – резултати

Поделите

У нашој школи је у суботу, 5. марта 2022. одржано окружно такмичење из физике. У продужетку се налазе резултати

ШЕСТИ РАЗРЕД

Име и презимеОсн. ШколаМестоПУНО име и презиме
наставника
Ук.Награда
Миа ШарановићОШ "Краљ Александар I"ПожаревацСнежана Стојановић54.5III
Огњен СтефановићОШ "Краљ Александар I"ПожаревацСнежана Стојановић84I
Андрија ЦветковскиОШ "Свети Сава"ПожаревацНевена Јацић54.5III
Петар АндрејићОШ "Краљ Александар I"ПожаревацСнежана Стојановић53.5III
Љубица НиколићОШ"Вук Караџић"ПожаревацЈелена Добричић33
Мија ЗенковићОШ "Доситеј Обрадовић"ПожаревацАндрејана Милић34.5
Филип ДејановићОШ,,Десанка Максимовић"ПожаревацСлађана Милић56III
Бојан ВаргаОШ,,Десанка Максимовић"ПожаревацСлађана Милић43
Павле СтанојловићОШ "Краљ Александар I"ПожаревацСнежана Стојановић70II
Давид МитровићОШ,,Десанка Максимовић"ПожаревацСлађана Милић
Тијана ЂорђевићОШ,,Десанка Максимовић"ПожаревацСлађана Милић52.5III
Елена МиленковићОШ,,Десанка Максимовић"ПожаревацСлађана Милић34.5
Стефан ВеличковићОШ,,Десанка Максимовић"ПожаревацСлађана Милић12
Илија СпасићОШ "Свети Сава"ПожаревацНевена Јацић14.5
Дуња СтојимировићОШ,,Десанка Максимовић"ПожаревацСлађана Милић25
Вук СтефановићОШ,,Десанка Максимовић"ПожаревацСлађана Милић33.5
Теодора ШљивићОШ"Вук Караџић"ПожаревацДрагана Танчић31.5
Стефан ТадићОШ "Краљ Александар I"ПожаревацСнежана Стојановић40
Јована Никодијевић"Дуде Јовић"ЖабариТатјана Пајић28.5
Јелена Бакић"Дуде Јовић"ЖабариТатјана Пајић32
Огњен Радишић"Дуде Јовић"ЖабариТатјана Пајић
Андреј НоваковићЈован ШербановићРановацНаташа Ботић54III
Ион Константин ГлишићОШ "Бранко Радичевић"ГолубацИван Стојановић40.5
Анђела МилуновићОШ "Бранко Радичевић"ГолубацИван Стојановић52III
Ненад РадовановићОШ "Бранко Радичевић"ГолубацИван Стојановић50.5III
Дарко НиколићОШ "Угрин Бранковић"КучевоВиолета Јанковић40

 

СЕДМИ РАЗРЕД

Име и презимеОсн. ШколаМестоПУНО име и презиме
наставника
Ук.Награда
Наталија АвдаловићОШ "Краљ Александар I"ПожаревацСнежана Стојановић831
Милица ЂорђевићОШ"Вук Караџић"ПожаревацЈелена Добричић543
Александар ГлигоријевићОШ "Краљ Александар I"ПожаревацСнежана Стојановић16
Ана ЂорђевићОШ"Вук Караџић"ПожаревацЈелена Добричић25
Ана ЦарановићОШ ''Јован Шербановић''ЛазницаЗорица Милетић6
Магдалена КарићОШ "Иво Лола Рибар"Велико ГрадиштеИвана Јанковић27
Никола ЈанковићОШ "Иво Лола Рибар"Велико ГрадиштеИвана Јанковић752

 

ОСМИ РАЗРЕД

Име и презимеОсн. школа (скратити)МестоПУНО име и презиме
наставника
Ук.Награда
Вукашин КопунОШ "Краљ Александар I"ПожаревацСнежана Стојановић1001
Алекса РакићОШ"Вук Караџић"ПожаревацДрагана Танчић652
Давид ПетровићОШ"Вук Караџић"ПожаревацДрагана Танчић692

Окружно такмичење – резултати (кликни за преузимање)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.