Окружно такмичење из физике 2019.

Поделите

 

ОШ „Краљ Александар Први“ била је 16. марта 2019. домаћин окружног такмичења из физике. Честитамо свим ученицима и наставницима на постигнутим резултатима.

ШЕСТИ РАЗРЕД

Име и презиме Школа  Место Име и презиме
наставника
Број бодова Награда
Вукашин Радовановић ОШ „Краљ Александар I“ Пожаревац Снежана Стојановић 80 I
Видак Глигоријевић ОШ „Краљ Александар I“ Пожаревац Снежана Стојановић 89 I
Стефан Петровић ОШ „Вук Караџић“ Пожаревац Јелена Добричић 28  
Вељко Павловић ОШ „Јован Цвијић“ Костолац Петар Марковић 72 II
Теодора Лукијановић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пожаревац Андрејана Милић 36  
Милан Максимовић ОШ „Јован Цвијић“ Костолац Петар Марковић 61 III
Александар Спасић ОШ „Д. Максимовић“ Пожаревац Слађана Милић 57 похвала
Маја Николић ОШ „Д. Максимовић“ Пожаревац Слађана Милић 64 III
Александар Степановић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пожаревац Андрејана Милић 40  
Ана Ковачевић ОШ „Д. Максимовић“ Пожаревац Слађана Милић 53 похвала
Кристијан Голубовац ОШ „Јован Цвијић“ Пожаревац Петар Марковић 30  
Вељко Радојковић ОШ „Краљ Александар I“ Пожаревац Снежана Стојановић 23  
Ана Ракић ОШ“Иво Лола Рибар“ Велико Градиште Ивана Јанковић 38  
Милена Селић ОШ“Иво Лола Рибар“ Велико Градиште Ивана Јанковић 38  
Даница Пралица ОШ“Иво Лола Рибар“ Велико Градиште Ивана Јанковић 58 похвала
Теодора Марковић ОШ“Иво Лола Рибар“ Велико Градиште Ивана Јанковић 26  
Огњен Јанковић ОШ“Б.Радичевић“ Голубац Иван Стојановић 82 I
Анита Стевић ОШ“В. Дугошевић“ Браничево Душица Видуљевић 45  
Софија Илић ОШ Бата Булић Петровац Љубомир Анђелић 32  
Теодора Чолаковић ОШ Бата Булић Петровац Љубомир Анђелић 51 похвала
Тамара Ђорђевић ОШ Бата Булић Петровац Љубомир Анђелић 30  
Лена Панић ОШ Бата Булић Петровац Љубомир Анђелић 60 III
Богдана Савић ОШ Бата Булић Петровац Љубомир Анђелић 32  
Михајло Павковић ОШ“Јован Шербановић Крепољин Зорица Милетић 59 похвала
Илија Томић ОШ“Јован Шербановић Крепољин Зорица Милетић 49  
Јован Агатоновић ОШ“Јован Шербановић Крепољин Зорица Милетић 0  
Алекса Милојковић ОШ“Јован Шербановић Крепољин Зорица Милетић 46  
Михајло Тисмонаревић ОШ“Угрин Бранковић“ Кучево Виолета Јанковић 22  
Ивона Јовановић „Дуде Јовић“ Жабари Данијела Аврамовић 38  

СЕДМИ РАЗРЕД

Име и презиме Основна школа Место Име и презиме
наставника
Број бодова Награда
Данило Ранђеловић ОШ „Вук Караџић“ Пожаревац Јелена Добричић 70 I
Јана Милорадовић ОШ „Вук Караџић“ Пожаревац Јелена Добричић 55 II
Лука Војводић ОШ „Краљ Александар I“ Пожаревац Зоран Благојевић 33 III
Ружица Стојановић ОШ Бата Булић Петровац Љубомир Анђелић 22 похвала

ОСМИ РАЗРЕД

Име и презиме Основна школа Место Име и презиме
наставника
Број бодова Награда
Петар Павловић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Пожаревац Андрејана Милић 76 I
Софија Јовановић ОШ „Вук Караџић“ Пожаревац Драгана Танчић 42 II
Алекса Живковић ОШ „Д. Максимовић“ Пожаревац Слађана Милић 32 III
Миљан Рајић ОШ Бата Булић Петровац Љубомир Анђелић 5  

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.