25. фебруара 2019. у организацији Министарства унутрашњих послова у склопу програма „Основи безбедносту деце“ одржано је предавање за ученике првог разреда, под називом „Безбедност деце у саобраћају“. Овом приликом ученицима су подељене бојанке „Азбука безбедности за ђаке прваке“.
[Best_Wordpress_Gallery id=“204″ gal_title=“Основи_безбедности“]








Leave a Reply