Ученици у улози научника

текст и фотографије преузете са boom93.com Под називом „Теорија води, експеримент одлучује“ у основној школи „Kраљ Александар I“ у Пожаревцу настављен је сајам науке, који су прошле године иницирали ученици тадашњег IV3. Заменица директора школе, Наташа Николић Гајић рекла је настави са читањем…

„Теорија води, експеримент одлучује“ – мини сајам науке

У школи је 7. новембра одржан мини сајам науке, под називом „Теорија води, експеримент одлучује“

Такмичење у мини атлетици

4. новембра одржано је градско такмичење у дечијој атлетици. Школа је освојила 2. место у генералном пласману. Честитамо свим такмичарима.

Предавање „Заштита репродуктивних органа младих“

Предавање „Заштита репродуктивних органа младих“ одржано је 6. новембра 2017. Предавач је била Др Душица Рајчић, гинеколог.

Предавање „Заштита од болести зависности“

У школи је 3. новембра 2017. одржано предавање на тему „Заштита од болести зависности“. Предавање је организовано за ученике 7. разреда, а предавач је била Др Јасмина Медурић.